مراقبت: بازیگری شغل ماست آخرین خبرها

مراقبت: بازیگری شغل ماست  آخرین خبرهاپیشکسوت بازیگر ایرانی گفت: برای ما هنر بازیگری ، نویسندگی یا کارگردانی و … یک شغل است ، ما برای سرگرمی بازی نمی کنیم اما می خواهیم به راحتی آن را ترک کنیم.

عنایت باهشی درباره آخرین وضعیت بازیگری خود گفت: “در حال حاضر من چند پیشنهاد دارم ، اما وضعیت بیماری عروق کرونر قلب تا حدی پیشرفت کرده است که بیشتر کارها مدتی به حالت تعلیق درآمده است. شیوع بیماری عروق کرونر قلب.

وی ادامه داد: در واقع امروز ما برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب به یک تلاش جمعی نیاز داریم. این تلاش جمعی از خانه های ما آغاز می شود ، بنابراین باید مشکلات بهداشتی را در خانه ها و خانواده های خود جدی بگیریم. به عنوان مثال ، شیوع فعلی بیماری عروق کرونر قلب به حدی است که اگر حتی یک نفر در خانواده نتواند این کار را انجام دهد ، همه در معرض خطر هستند.

بازیگر سریال “ستایش” در مورد احتمال تعطیل شدن طولانی مدت تولید فیلم گفت: شخصاً ممکن است ترجیح بدهم تا پایان تاجگذاری فعالیت خاصی انجام ندهم ، اما همه نمی توانند اینگونه زندگی کنند. بدون شک بسیاری از افراد در فیلم و تلویزیون کار می کنند. از این تولیدات.

وی در این زمینه تأکید کرد: مشکل اصلی این است که اگر فعالیت های سینمایی ، تلویزیونی و حتی تئاتری به مدت طولانی تعطیل شود ، چه جایگزینی برای افراد این سه هنر قرار داده ایم؟ آیا از افراد در برابر دستور بسته شدن تولید پشتیبانی می شود ، یا این فقط یک سوال است.

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به امرار معاش این هنرمندان در ماه های اخیر خاطرنشان کرد: از زمانی که تقریباً یک سال از زمان تاجگذاری می گذرد ، بسیاری از هنرمندان بیکار شده و در خانه زندگی می کنند ، چه امروز توسط مسئولان فرهنگی جستجو شود و چه برای خود.

وی کار هنری را خواند و افزود: برای ما هنر بازیگری ، نویسندگی یا کارگردانی و … کار است ، ما برای سرگرمی بازی نمی کنیم ، که وقتی کار به راحتی می خواهیم کنار بگذاریم ، درآمد کسب می کنیم و کسب می کنیم برای زندگی. ” ما روبرو هستیم ، بنابراین بستن کار کاملاً آسان نیست.

بازیگر سریال “ولایت عشق” ادامه داد: از طرف دیگر ، مهم است که بدانیم تعطیلات بر روحیه هنرمندان نیز تأثیر می گذارد. قبل از اوضاع تاجگذاری ، درآمد بازیگران خوب نبود. حداقل آنها روحیه خوبی داشتند ، اما از قبل برای چندین ماه ، آنها علاوه بر پرداختن به مشکلات مالی ، با مشکلات بهداشت روانی و افسردگی نیز دست و پنجه نرم می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>