پاسخ اروپا “ناقص” است: فرستاده WHO CODID از موج سوم ترسیده است | اروپا

[ad_1]

اروپا به طور خلاصه از فرو رفتن سطح عفونت لذت می برد ، که با هشدار دیوید نابارو از WHO در مورد موج سوم ، اکنون دوباره در حال افزایش است.

نماینده ویژه سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای COVID-19 موج سوم همه گیری را در اوایل سال 2021 در اروپا پیش بینی می کند ، اگر دولت ها آنچه را که می گویند برای جلوگیری از موج دوم عفونت ها انجام نداده است ، تکرار کنند.

دیوید نابارو از WHO در مصاحبه ای با روزنامه های سوئیس گفت: “آنها در ماه های تابستان پس از کنترل موج اول ، زیرساخت های لازم را از دست دادند.”

“اکنون موج دوم داریم. اگر آنها زیرساخت های لازم را ایجاد نکنند ، اوایل سال آینده موج سوم خواهیم داشت “. گفت:” نابارو “، بریتانیایی که برای موفقیت به عنوان مدیرکل WHO در سال 2017 مبارزه کرد

اروپا به طور خلاصه از فرو رفتن سطح عفونت ، که اکنون مجدداً در حال افزایش است ، لذت برده است: آلمان و فرانسه روز شنبه 33000 مورد افزایش داشتند ، سوئیس و اتریش هزاران نفر در روز دارند ، در حالی که ترکیه رکورددار 5532 مورد جدید است.

یک کارمند حمل و نقل عمومی در زوریخ سوئیس ماسک صورت را برای مسافران توزیع می کند [File: Arnd Wiegman/Reuters]

Nabaro از اقدام سوئیس برای اجازه اسکی – با ماسک مورد نیاز در گوندولا – تأکید کرد زیرا سایر کشورهای آلپ مانند اتریش استراحتگاه ها را بسته اند و می گوید سوئیس می تواند به “سطح بسیار بالایی از بیماری و مرگ” برسد.

به نقل از Soloturner Zeitung ، نابارو گفت: “هنگامی که سطح عفونت فرو رفت و آنها فرو می روند ، پس ما می توانیم به همان اندازه که می خواهیم آزاد باشیم.” “اما همین الان؟” آیا پیست های اسکی باید باز شوند؟ تحت چه شرایطی “

نابارو از واکنش کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی که اکنون عفونت ها نسبتاً کم است استقبال کرد: “افراد کاملاً درگیر هستند ، رفتارهایی را انجام می دهند که ویروس را دشوار می کند. آنها فاصله خود را حفظ می کنند ، ماسک می زنند ، هنگام بیماری خود را منزوی می کنند ، دستها و سطوح خود را می شستند. آنها از آسیب پذیرترین گروه ها محافظت می کنند. “

نابارو همچنین گفت که آسیا زودتر از این محدودیت ها کاسته نشده است.

وی گفت: “شما باید صبر کنید تا تعداد موارد کم شود و کم بمانید.” “واکنش اروپا ناقص بود.”

قفل شدن انگلیس تا پایان دسامبر

اظهارات نابارو زمانی اعلام شد که نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، قصد داشت به محاصره چهار هفته ای سراسر انگلیس پایان دهد ، همانطور که در 2 دسامبر برنامه ریزی شده بود.

همچنین انتظار می رود جانسون بازگشت به محدودیت های منطقه ای را اعلام کند ، زیرا آمارها نشان می دهد که عفونت های ویروس کرونا به ثبات رسیده است.

دفتر وی اواخر روز شنبه گفت که دولت قصد دارد با استفاده از یک سیستم سه لایه محدودیت های محلی در انگلیس ، مناطقی را که با توجه به شدت شیوع آنها با اقدامات انسداد مختلف روبرو است ، استفاده کند. در این بیانیه آمده است كه انتظار می رود جوامع بیشتری در دو گروه هشدار دهنده ویروس قرار بگیرند.

دفتر نخست وزیر همچنین برنامه های واکسیناسیون ملی COVID-19 را در ماه آینده تأیید کرد – به شرطی که تنظیم کننده ها واکسن ضد ویروس را تأیید کنند – و همچنین آزمایشات گسترده را برای سرکوب ویروس افزایش دهند در حالی که واکسن ها نمی توانند. منتشر می شود.[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>