چگونه همه گیر COVID-19 انتخابات ایالات متحده را تغییر داد آمریکا و کانادا


در ماه فوریه ، هنگامی که قفقاز آیووا شروع سال انتخابات را آغاز کرد ، ناظران سیاسی در مورد نقاط قوت دونالد ترامپ در کارزار انتخاباتی 2020 گمانه زنی کردند. نماها فراتر از جریان عمومی است.

سپس همه گیری ویروس کرونا رخ داد. و این به منشوری تبدیل شده است که از طریق آن به این کمپین نگاه می شود.

در ایالات متحده که قبلاً تقسیم شده است ، COVID-19 و نحوه نزدیک شدن ترامپ و رقیب دموکراتش ، جو بایدن به وی ، آمریکایی ها را بیشتر تقسیم کرده و یک سال انتخابات را مانند هیچ سال دیگری ایجاد کرده اند.

تصمیم رئیس جمهور برای کنار گذاشتن یک استراتژی ملی ضد ویروس کرونا برای اجازه دادن به فرمانداران ایالتی برای تهیه برنامه های خود ، به وی اجازه داد تا حدودی از جواب فاصله بگیرد.

بایدن ویروس و کار با ترامپ را سنگ بنای مبارزات انتخاباتی خود قرار داد و 227000 رأی دهنده را یادآوری کرد و تعداد آمریکایی های کشته شده را یادآوری کرد.

ترامپ بارها و بارها گفته است که وی “کار بزرگی” در زمینه مقابله با ویروس و تمرکز بر بهبودی ، درمان و واکسن های در دست ساخت انجام داده است. اما ماه اکتبر رئیس جمهور پس از ابتلا به COVID-19 و مثبت بودن بسیاری از مبارزات انتخاباتی کاخ سفید و کاخ سفید ، اجتناب از مقابله با تعداد فزاینده ای از عفونت ها را برای رئیس جمهور دشوارتر کرد – از جمله ، فقط در این هفته ، پنج نفر از دستیاران اصلی معاون مایک. پنس

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا پس از انجام آزمایشاتی برای بیماری ویروس کرونا ویروس مثبت ، COVID-19 ، در 3 اکتبر 2020 ، در حالی که تحت معالجه در مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید در بتسدا ، مریلند بود ، در یک اتاق کنفرانس کار می کرد. [Joyce N Boghosia/The White House/Handout via Reuters]

در این زمینه ، ایالت ها و محلات مسئول برگزاری انتخابات تلاش کرده اند تا رأی گیری را از روز انتخابات به تسهیل رویه های گسترده رای گیری پستی و تشویق رأی دهندگان برای رأی دادن دیر یا زود منتقل کنند. نامه ، یا در طی دوره های رای گیری شخصی.

تغییرات رأی گیری

از روز پنجشنبه ، بیش از 80 میلیون آمریکایی از طریق پست یا شخصاً زودتر رأی دادند که در مجموع از 57 میلیون رأی اولیه در سال 2016 بیشتر است.

انتقال به رای گیری زودهنگام سالهاست که ادامه دارد ، اما انتقال به رای گیری پستی به سرعت از انتخابات مقدماتی بهار امسال ، زمانی که همه گیری برای اولین بار آغاز شد و کشورها اجازه دادند – و خواستار شدند – رای دهندگان بیشتری از راه دور رای دهند ، پیشرفت کرده است.

این روند در بسیاری از کشورها بدون موانع نبود ، که منجر به رای گیری غیرقابل قبول و شمارش آرا با تأخیر شد. اخراج های پستی ایالات متحده تهدید می کند که تحویل به موقع آرا برای این انتخابات را تحت تأثیر قرار می دهد ، اگرچه تاکنون به نظر می رسد بسیاری از رای دهندگان پیام را دریافت می کنند و برگه های رای خود را زودتر از موعد برگردانده ، در جعبه های تعیین شده رها می کنند یا از رای گیری حضوری استفاده می کنند. روز 3 نوامبر.

همه اینها همچنین منجر به تئوری های توطئه بی اساس در مورد مشروعیت آراots رایانه ای شد ، چیزی که ترامپ در ابتدا تلاشی برای کاهش بالقوه مشارکت رای دهندگان می دانست ، و هنگامی که به نظر می رسید با یک واکنش منفی روبرو می شود ، “جعلی” هستند.

با توجه به همه جنجال ها ، بسیاری از کشورها برخی از قوانین خود را تغییر داده اند تا فرصت بیشتری برای شمارش آرا ahead پیش از موعد به آنها بدهند. ایالات نیز تلاش کرده اند مقررات مربوط به اعتبار سنجی آرا پستی را کاهش دهند. ترامپ و جمهوری خواهان با درجات مختلف موفقیت این اقدامات را در دادگاه به چالش کشیده اند. با توجه به همه تغییرات و موانع احتمالی ، بسیاری از مقامات دولتی نسبت به شمارش سریع خوشبین هستند.

استثنا در پنسیلوانیا است ، که با توجه به قوانین پیچیده خود در مورد آراing پستی ، ممکن است چند روز یا هفته طول بکشد تا به شمارش نهایی برسد. اگر به پنسیلوانیا نزدیک باشد ، ممکن است مهم باشد. حتی اگر این کشور منتظر پنسیلوانیا و 20 رأی انتخاباتی خود بماند تا اکثریت را به ترامپ یا بایدن در کالج انتخاباتی منتقل کند ، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

تغییرات کمپین

همه گیری ها برای مدتی اجتماعات بزرگ را متوقف کرد ، اما رئیس جمهور ترامپ تجمع های شلوغ را از سر گرفت و با یک بار دیگر در تولس ، اوکلاهما ، در ماه ژوئن شروع شد. رئیس جمهور پس از 10 روز برداشته شدن به دنبال تشخیص COVID-19 ، در روزهای اخیر حمله به ایالات متحده در میدان جنگ را از سر گرفت و کارزارهای خود را با حامیان غالباً دور از اجتماع پوشانده بود.

بایدن تعداد رویدادهای شخصی را به میزان قابل توجهی کاهش داد – و همه از نظر اجتماعی فاصله داشتند ، حتی بعضی از آنها در پارکینگ هایی برگزار می شدند که طرفداران آنها با وسایل نقلیه خود به این رویداد گوش می دادند و به جای کف زدن ، بوق می زدند.

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، در 29 اکتبر 2020 در یک ایستگاه تبلیغاتی در Coconut Creek ، فلوریدا روی صحنه رفت. [Brian Snyder/Reuters]

برنامه کوتاه شده تبلیغات بایدن جای خود را به یک حمله رعد اسا تبلیغات تلویزیونی داده و رکورد زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری را شکسته است.

اعلامیه های ترامپ

مدتها قبل از نگرانی در مورد اوراق رای گیری – و مدتها قبل از هجوم آرا subsequent بعدی که برای جلوگیری از ازدحام نظرسنجی ها در روز انتخابات طراحی شده بود ، پاسخ اولیه ترامپ و رسیدگی نهایی به ویروس ، سایرین را در این انتخابات تحت الشعاع قرار داد. پویش.

ترامپ به طور مداوم جدی بودن COVID-19 را نادیده می گیرد و از همان ابتدا قول می دهد که “ناپدید خواهد شد”. ترامپ ، که توسط کتاب قدرت تفکر مثبت نورمن وینسنت پیل رد شد ، این احساس را همیشه در اظهارات عمومی خود اعمال می کند ، و همچنان می گوید که ما ویروس را “گوشه و کنار” کرده ایم ، حتی اگر این با داده ها در تضاد باشد.

ترامپ در یک تظاهرات پیش از انتخابات در سنفورد ، فلوریدا ، در 12 اکتبر 2020 ، ماسک صورت خود را از صحنه پرتاب کرد. [Jonathan Ernst/Reuters]

اکثر آمریکایی ها ماه ها گفته اند که نگرش رئیس جمهور در برابر بیماری همه گیر را رد می کنند ، آماری که از اوایل سال 2020 نه تنها ثابت نبوده بلکه در سرتاسر ایالتی که باید برنده باشد ثابت بوده است. اگر او می خواهد دوره دوم باشد. میانگین فعلی نظرسنجی های ملی RealClearPolitics نشان می دهد که 40.6٪ تأیید می کنند ، در حالی که 56.6٪ کار ترامپ با ویروس کرونا را تأیید نمی کنند.

تنها چیزی که تا روز انتخابات نمی دانیم این است که چگونه همه اینها روی رای نهایی ریاست جمهوری تأثیر می گذارد ، اگرچه نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو از تعصب احساسات رای دهندگان در مورد این موضوع نشان می دهد.

هشتاد و دو درصد از طرفداران بایدن می گویند ویروس کرونا برای رای آنها بسیار مهم است ، در حالی که طرفداران ترامپ 24 درصد همین حرف را می زنند. جالب اینجاست که درصد طرفداران ترامپ که ویروس را برای رای خود بسیار مهم می دانند از ماه اوت 15 امتیاز کاهش یافته است.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>