,اخبار روز ایران" />آقای یوسفیان تا جایی که توانستند در جمع بندی آیات و روایات از متون کتاب درسی هم استفاده کردند واقعا خیلی ممنون هستیم از ایشان. با توجه به اینکه ایشان مولف اولین کتاب مصور دینی هستند، آن کتابی که در همایش از آن استفاده شد، فکر می کنید چقدر تواسته است کمک تان کند؟ چون ایشان تستی که دارند حل می کنند از اول تا آخر دوباره آیه را مرور می کنند تا دانش آموزان در ذهنشان بماند. بالطبع الان سوالات دینی کنکور به طرف آیات و روایات رفته که دانش آموز باید آنها را حفظ کند. واقعا آدم باید احاطه کامل داشته باشد به آیات و حتی متون درسی. آقای ایزدمهر: تحلیل تست آقای یوسفیان پور خیلی جامع و کامل تر از تحلیل درسهای دیگر هست. مثلا بعضی آیات هستند که اولشان یکی است یا آخرشان یکی هست و بقیه اش متفاوتو یک مطالب دیگری را می رسانند. خیلی مفید بود نسبت به همایش های دیگری که رفته بودم و بیشتر خلاصه گویی می کردند.

اما از دوست و آشناهایم که به همایش های دیگر رفته اند، مثلا زیست شناسی یا بقیه دروس عمومی با اساتید دیگر، متاسفانه می گفتند که فقط 3-4 تا نکته مختصر و مفید اجمالی می گفتند و می رفتند. آقای ایزدمهر: توی تلگرام یک کانالی بود که دینی 100 را تبلیغ می کردند، وارد شدم و چند تا از فیلم های آموزشی را دیدم و بعد از موسسه حرف آخر دی وی دی های استاد یوسفیان پور را گرفتم و بعد مطلع شدم همایشی برگزار کردند گفتم شرکت کنم چون صد در صد مفید خواهد بود که اونم پکیج رایگان اول دبستان اجی مجی واقعا مفید شد. - سلام صداقتی هستم مشاور موسسه آموزشی حرف آخر. آقای ایزدمهر: امین ایزدمهر هستم از شهرستان ارومیه در همایش استاد یوسفیان پور شرکت کرده بودم. با توجه به اینکه شما از دی وی دی های استاد یوسفیان پور هم استفاده کردید، فکر می کنید که واقعا نیاز بود که در همایش هم شرکت داشته باشید؟ آقای ایزدمهر: البته استاد به صورت تمام و کمال در دی وی دی ها گفتند و چیزی از قلم نیافتاده. چون با توجه به ساعاتی که در دی وی دی آموزش انجام شده است، ممکن بود زمانی که خودتان بخواهید اختصاص دهید به جمع بندی، یک خرده طولانی تر از آن زمان استاد باشد؟

جناب ایزدمهر، نحوه آشنایی شما با دینی 100 استاد یوسفیان پور از چه طریقی بوده؟ مثلا اینکه به همه آیات و روایات و مطالب مهم درسی پرداخته شده و تحلیل تست به چه صورت بوده است؟ اگر در همایشی قبلا شرکت داشتید برای ما بفرمایید تفاوت انها با همایش استاد یوسفیان پور به چه صورتی بوده؟ پس شما می فرمایید که با توجه به این کتاب و همایشی که در آن شرکت داشتید، درواقع نگاه تان به کتاب درسی تان تقریبا شده شبیه یک دینی حرف آخر طراحی سوال کنکور. در الگوهایی که استاد از آنها استفاده کردند، شما فکر می کنید نیاز به حفظ کردنشان هست یا این که این الگوها با توجه به اینکه در قالب انیمیشن آورده شده اند، به خاطر آوردن شان برای شما ساده هست؟ آقای ایزدمهر: بالطبع چیزی که تصویری می بینیم بهتر از حفظ کردن در یاد می ماند. پس تصویری بهتر است. پس منظورتان این است که برای جمع بندی حرفه ای حتما نیاز است که شما در همایش شرکت داشته باشید؟ اما چون بچه های کنکوری مثل خودم نمی تونیم تایم زیادی برای مرور بگذاریم و مخصوصا در اواخر استرس می گیریم، همایش یک جورایی برایمان جمع بندی می شود و آیات و روایات برایمان مرور می شود.

در مورد نحوه جمع بندی یک مقدار توضیح می دهید؟ و در کل خیلی راضی بودیم. همایش خیلی عالی بود. لطفا خودتان را معرفی بفرمایید و بگویید در همایش کدام شهر شرکت داشتید؟ یه طوری بود که در طول روز عوض اینکه 6 ساعت طول بکشد، (چون به صورت عمومی 6 ساعت هست که همایش 6 جلسه محسوب می شود) در 4 یا 5 جلسه تمام می کردند و خاطرات و رفت و آمدهایشان را می گفتند و تمام. آقای ایزدمهر: کتاب مصور از این جهت بهتر بود که مد جدید هست. یعنی الان شما قادر هستید که مثل یک طراح کنکور، کتاب تان را تحلیل کنید. آقای ایزدمهر: خیلی، یعنی من خودم چون حدود 4 سال از کنکور دور بودم، سبک سوالات را نمی دانستم و فکر می کردم همان سبک سوالات قدیمی است و آیه را تا یه جایی می دادند و می گفتند ادامه آیه را تکمیل کنید که در کدام آموزش پایه اول دبستان گزینه هست.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>