زن ستیزی دیجیتال: سوuseاستفاده آنلاین از زنان در طی COVID افزایش می یابد اخبار از آمریکای لاتین


با تهدید به تجاوز و سو explo استفاده از پورنوگرافی ، زنان به طور فزاینده ای در معرض تجاوز و سو abuse استفاده آنلاین قرار می گیرند ، زیرا بیماری همه گیر افراد بیشتری را به اینترنت سوق می دهد.

کارشناسان رسانه ای روز چهارشنبه گفتند ، زنان در حالی که ویروس کرونا ویروس را هدف قرار می دهد ، بیشترین خشونت های دیجیتالی را تحمل می کنند – تهدید به تجاوز و استفاده برای پورنوگرافی.

روزنامه نگار برزیلی ، پاتریشیا کامپوس ملو ، از طریق ادعاهای ناخوشایند و الگوی رفتاری ویروسی گفت که وی بارها با حمله آنلاین روبرو شده است تا گزارش دولت برزیل را نسبت به بحران COVID-19 گزارش دهد.

ملو به کنفرانس سالانه بنیاد تامسون رویترز ، کنفرانس اعتماد که امسال به دلیل همه گیری همه گیر برگزار شد ، گفت: “هزاران الگوی رفتاری در اینترنت گسترش یافته است و چهره من در مونتاژهای پورنوگرافی ظاهر می شود.”

“[People] مرا فاحشه خواند و گفت در عوض داستان رابطه جنسی می دهم. من از مردم پیام می گیرم که می گوید من لیاقت تجاوز را دارم. “

کمپین های حقوق زنان در سراسر جهان نسبت به افزایش سو abuseاستفاده های آنلاین ، مانند پورنوگرافی انتقام ، هشدار داده اند ، زیرا COVID-19 بسیاری از افراد را در داخل صفحه حبس می کند.

بر اساس مطالعه اخیر گروه دختران برنامه بین الملل ، دختران هشت ساله نیز مورد آزار و اذیت قرار می گیرند ، از هر 5 زن جوان یک نفر از استفاده از رسانه های اجتماعی منصرف می شود یا استفاده از آنها را کاهش می دهد.

بنیاد بین المللی رسانه های زنان گفت که 58 درصد از تقریبا 600 روزنامه نگار زن مصاحبه شده در سال 2018 شخصاً مورد تهدید یا آزار و اذیت قرار گرفته اند و از هر 10 نفر یک نفر تهدید به مرگ شده است.

روزنامه نگار ساکن هند ، رعنا ایوب ، که در یک فیلم پورنو جعلی منتشر شده به مقامات دولتی دست داشت و تهدیدهای زیادی به مرگ داشت ، تعجب آور نبود.

ایوب گفت: “من نسخه هایی از کتابم را سوزانده بودم … آن را به خانه فرستادم و گفتم برای من اتفاق خواهد افتاد.”

“اگر شما منتقد دولت و زنی هستید که مسلمان نیز باشد ، این همه زمینه ها را نشان می دهد تا تحقیر و بی اعتبار شود.”

جنبش #MeToo ، که از سه سال پیش آغاز شد ، زنان را تشویق می کند تا تجربیات خود را در مورد سوbal استفاده کلامی ، لمس کردن ، آزار و اذیت یا تجاوز جنسی به اشتراک بگذارند.

ایوب گفت که سو abuse استفاده آنلاین باید جدی تر گرفته شود ، افزود که مقامات هنوز در مورد ده ها تهدید به مرگ که او دریافت کرده است کاری انجام نداده اند.

وی گفت: “ما تهدیدهای آنلاین را خطرناک می دانیم زیرا خطوط بسیار نادرستی وجود دارد که آنلاین می توانند آفلاین شوند.”

“زمان آن فرا رسیده است که کشورهای ما امنیت ما را در جایی که هستیم ایمن تر بدانند و احساس خطر نکنند که ما آنجا را ترک خواهیم کرد.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>