فروش زیاد خودرو در چین باعث افزایش توربو به فولکس می شود اخبار آلمان


این غول خودروسازی آلمان پس از ضرر در سه ماه گذشته ، در سه ماهه سوم 3.8 میلیارد دلار سود عملیاتی اعلام کرد ، اما محاصره ویروس های بیشتر می تواند بهبود را متوقف کند.

فولکس واگن AG در سه ماهه سوم به سود خود بازگشت ، که نتایج خوش بینانه شرکایی از جمله Daimler AG و Tesla Inc. را منعکس می کند.

شرکت در روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ، سود عملیاتی قبل از رسیدن موقعیت های ویژه به 3.2 میلیارد یورو (3.8 میلیارد دلار) از ضرر در سه ماهه دوم بهبود یافت. فولکس واگن نیز فروش بهتر از حد انتظار را در سه ماه منتهی به سپتامبر گزارش کرده است.

پرفروش ترین خودروساز جهان از ردپای بزرگ خود در چین ، جایی که فروش به سطح قبل از بحران بازگشته است ، بهره می برد. اما موج دوم افزایش عفونت ها در آمریکای شمالی و اروپا ، از جمله انسداد نسبی بازار داخلی در آلمان ، خطر خفه شدن بهبود گسترده تر را دارد. چندین رقبا گفتند که پیش بینی ماه های آینده دشوار است ، زیرا ویروس کرونا در سه ماهه دوم کارخانه ها و نمایشگاه ها را تعطیل کرده بود و میلیاردها یورو ضرر داشت.

نتایج بهینه شده VW به شواهد فزاینده ای اضافه می کند که صنعت خودرو بهتر از آنچه انتظار می رود همه گیر را کنترل کرده است. تولید کنندگان خودرو شرکت فورد موتور به BMW AG و Fiat Chrysler Automobiles NV نتایج بهتر از حد انتظار را در هفته های اخیر گزارش کرده است. شرکت تویوتا موتور در اوایل روز پنجشنبه ، اعلام شد که فروش جهانی در سپتامبر 2 درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است ، که ناشی از تقاضای شدید در چین و ایالات متحده است.

تهدید ویروسی

اما در اروپا ، که VW بیشتر کارخانه های خود را اداره می کند ، ویروس دوباره تهدید به محدود کردن فروش می کند. آلمان و فرانسه تصمیم گرفته اند که به دلیل محاصره شدید در بهار ، در حالی که اروپا به دنبال محدود کردن گسترش سریع ویروس است ، حداقل برای یک ماه ترافیک را محدود کنند. در حالی که دو اقتصاد بزرگ منطقه بارها ، رستوران ها و خدمات ناچیز را تعطیل می کنند ، اما به اکثر مشاغل اجازه فعالیت می دهند.

حفظ شبکه تولید گسترده آن پس از ارائه مدلهای مهم از جمله جدیدترین هاچ بک گلف برای فولکس واگن مهم است و ماه گذشته تحویل ID.3 تمام برقی به مشتریان را آغاز کرد. موفقیت ID.3 و برادر SUV آینده آن ، ID.4 ، برای تسریع فشار بر روی اتومبیل های برقی فولکس واگن ، بزرگترین در صنعت ، پس از شروع ناهموار که با مشکلات نرم افزاری روبرو بود ، حیاتی است.

پورشه ، واحد خدمات مالی و نام تجاری چک Skoda به گروه کمک کردند تا با نتایج عملیاتی مثبت سود کسب کند ، در حالی که مارک اصلی اتومبیل VW در 9 ماه اول سال به دلیل بازاری کمتر فروش و هزینه های بالاتر در بازنده بازنده بود. رسوایی انتشار گازوئیل فروش کامیون در تجارت کامیون MAN تا سپتامبر تقریباً یک چهارم کاهش یافت ، در حالی که تحویل خودروساز اسپانیایی Seat و مارک لوکس آلمانی آئودی نیز به شدت کاهش یافت.

فولکس واگن از ماه آوریل ، زمانی که تحویل جهانی ، درآمد و سود عملیاتی به شدت کاهش یافت ، به چشم اندازهای خود پایبند است ، اما سازنده هنوز انتظار دارد سود کسب کند. سود عملیاتی این شرکت شامل سرمایه گذاری های مشترک چین نیست که به عنوان نتیجه مالی گزارش می شوند.

جلسه کلیدی

پاتریک هامل ، تحلیلگر گروه UBS Group AG ، در تاریخ 26 اکتبر گفت: “با روند ارزش پسماند ثابت ، فروش شدید وسایل نقلیه الکتریکی و شلوغ ترین خط لوله در صنعت ، VW را در بهترین وضعیت برای عملکرد بهتر از 12 ماه آینده می بینیم.” . وی گفت که این می تواند ناشی از ابتکارات اضافی برای کاهش هزینه ها و به طور بالقوه بازسازی مارک های خاص گروه باشد.

ذینفعان اصلی VW برای بررسی برنامه 5 ساله سرمایه گذاری فعلی گروه ، برای جلسه نظارت دقیق هیئت نظارت در ماه آینده جمع می شوند ، که باید بودجه های تنگتر را به دنبال همه گیر شدن مشکلات اقتصادی جهانی منعکس کند. فشار مدیر عامل شرکت هربرت دیز برای تمرکز بیشتر این غول صنعتی روی مارک های بزرگ خود یعنی VW ، آئودی و پورشه باعث افزایش فشار بر صفحه های کوچکتر آن شده است.

بوگاتی برنامه های خود را برای مدل جدید به حالت تعلیق درآورده و می تواند به Rimac Automobili doo متخصص خودروهای الكتریكی كروات فروخته شود ، در این میان پورشه 15.5 درصد از سهام را در اختیار دارد ، افراد مطلع در ماه سپتامبر گفتند. اما رهبر قدرتمند وی و عضو هیئت نظارت VW ، برند استرلوخ ، از گمانه زنی های جدید در مورد فروش نام تجاری دوکاتی عقب نشینی کرد. سه سال پیش ، اتحادیه ها و خانواده صاحبان VW پورشه و پیچ از آن حذف شدند.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>